Folbold: livescore, dansk TV oversigt, bedste odds, resultater og tabeller

19 FEB20 FEB21 FEB22 FEB23 FEB24 FEB25 FEB
Alle kampe   Afsluttede   Live   Kommende  

mere infoPremier League 2015/2016

#KlubKVUT+-P
1Leicester3823123683681
2Arsenal3820117653671
3Tottenham3819136693570
4Manchester City3819910714166
5Manchester United3819910493566
6Southampton3818911594163
7West Ham3816148655162
8Liverpool38161210635060
9Stoke3814915415551
10Chelsea38121412595350
11Everton38111413595547
12Swansea38121115425247
13Watford3812917405045
14West Bromwich38101315344843
15Crystal Palace3811918395142
16Bournemouth3811918456742
17Sunderland3891217486239
18Newcastle3891019446537
19Norwich389722396734
20Aston Villa383827277617

mere infoSerie A 2015/2016

#KlubKVUT+-P
1Juventus382945752091
2Napoli382576803282
3Roma3823114834180
4Inter3820711503867
5Fiorentina38181010604264
6Sassuolo3816139494061
7AC Milan38151211494357
8Lazio3815914525254
9Chievo38131114434550
10Empoli38121016404946
11Genoa3813718454846
12Torino3812917525545
13Atalanta38111215414745
14Bologna3811918334542
15Sampdoria38101018486140
16Palermo3810919386539
17Udinese3810919356039
18Carpi3891118375738
19Frosinone388723357631
20Verona3851320346328

mere infoBundesliga 2015/2016

#KlubKVUT+-P
1Bayern München342842801788
2Dortmund342464823478
3Bayer Leverkusen3418610564060
4Gladbach3417413675055
5Schalke 043415712514952
6Mainz 053414812464250
7Hertha Berlin3414812424250
8Wolfsburg3412913474945
9FC Köln34101311384243
10Hamburger SV3411815404641
11Ingolstadt34101014334240
12Augsburg3491114425238
13Werder Bremen3410816506538
14Darmstadt3491114385338
15Hoffenheim3491015395437
16Eintracht Frankfurt349916345236
17Stuttgart349619507533
18Hannover 96347423316225

mere infoLa Liga 2015/2016

#KlubKVUT+-P
1Barcelona3829451122991
2Real Madrid3828641103490
3Atletico Madrid382846631888
4Villarreal38181010443564
5Athletic Bilbao3818812584562
6Celta Vigo3817912515960
7Sevilla38141014515052
8Malaga38121214383548
9Real Sociedad3813916454848
10Real Betis38111215345245
11Las Palmas3812818455344
12Valencia38111116464844
13Espanyol3812719407443
14Eibar38111017496143
15Deportivo La Coruna3881812456142
16Granada3810919466939
17Sporting Gijon3810919406239
18Rayo Vallecano3891118527338
19Getafe389920376736
20Levante388822377032